MENU
Головна » Новини » Графік співбесіди
Графік співбесіди
Графік співбесіди
Кабінет № 6
 
 
30 травня (понеділок)
 
9.00. Бориско Аліна 13.00. Алфьорова Маргарита
9.30. Бурлаченко Марія 13.30. Гузаревич Ніколь
10.00. Храмцова Поліна 14.00. Дядюкова Ева
10.30. Шишин Ілля 14.30. Ісаєв Іван
11.00. Андрєєва Софія 15.00. Ішевських Аріна
11.30. Батько Кіра 15.30. Калінюк Дар’я
12.00. Бершадська Аріна 16.00. Колесова Софія
12.30. Воробйова Аліна 16.30. Маркова Віра
 
 
31 травня (вівторок)
 
9.00. Пилипенко Гліб 13.00. Щокіна Катерина
9.30. Усатенко Іван 13.30. Чайковська Антоніна
10.00. Улюсиров Владислав 14.00. Волинщиков Річард
10.30. Федоренко Олександра 14.30. Сокрут Богдан
11.00. Фурман Олександр 15.00. Приндич Кірілл
11.30. Райкова Поліна 15.30. Батищева Поліна
12.00. Черноусова Валерія 16.00. Шевченко Роман
12.20. Шемчук Юлія 16.20. Шевченко Дар’я
12.40. Вязовська Дар’я 16.40. Коваленко Артем
 
 
1 червня (середа)
 
8.30. Богонос Крістіна 13.00. Митник Артем
9.00. Левицька Дар’я 13.30. Полонка Поліна
9.30. Левицька Аліса 14.00. Тополтіцький Олексій
10.00. Нікіфорова Валерія 14.30. Сошніков Лавр
10.30. Нать Поліна 15.00. Савченко Апполінарія
11.00. Сєрков Владислав 15.30. Сагіна Діана
11.30. Святковський Ілля 16.00. Сабор Владислав
12.00. Рура Поліна 16.30. Старщина Марія
12.30. Рудой Тимофій 17.00. Сивоконенко Мілана

 
2 червня (четвер)
 
9.00. Гончаренко Олександр 13.00. Ілларіонова Міланія
9.30. Шендрік Нікіта 13.30. Когденко Арсеній
10.00. Ніконова Дар’я 14.00. Пастух Еліна
10.30. Городиський Кирило 14.30. Кирилова Поліна
11.00. Сігідін Ілля 15.00. Ветрова Анна
11.30. Топорченко Кирило 15.30. Піскун Мілена
12.00. Бойко Веронніка 16.00. Коваленко Діана
12.20. Фурман Олександра 16.20. Глущенко Анастасія
12.40. Веретіліна Марія 16.40. Чернов Ярослав

 
3 червня (п’ятниця)
 
9.00. Голокоз Андрій 13.00. Лопатін Дмитро
9.30. Олейнік Анастасія 13.30. Гордієнко Маргарита
10.00. Маврокордато Софія 14.00. Жевак Софія
10.30. Михайленко Єлізавета 14.30. Заскалета Людмила
11.00. Пономаренко Марія 15.00. Зубкова Анна
11.30. П’ятковський Микита 15.30. Пухальська Амелія
12.00. Романенко Денис 16.00. Попович Вікторія
12.30. Реунар Олександр 16.30. ПолюховичОлександра

 
6 червня (понеділок)
 
9.00. Гололобова Анастасія 13.00. Барило Софія
9.30. Бут Анастасія 13.30. Свердлова Олександра
10.00. Валуєв Олександр 14.00. Сурмай Данита
10.30. Бродська Дар’я 14.30. Кушній Поліна
11.00. Матіїва Єва 15.00. Ткачов Кирило
11.30. Светайло Єлизавета 15.30. Салюк Артем
12.00. Ломоносова Наталя 16.00. Олійник Єва
12.30. Саницький Едуард 16.30. Хайдарова Анастасія
  
 
7 червня  (вівторок)
 
9.00. Ільїн Тимур 13.00. Масилюк Софія
9.30. Кінаш Дарина 13.30. Рябоконь Назарій
10.00. Кікоть Аліса 14.00. Петрова Ольга
10.20. Коваленко Микита 14.20. Скворцов Олександр
10.40. Кабова Юлія 14.40. Мехеда Дмитро
11.00. Маркіна Дар’я 15.00. Чурсіна Марія
11.30. Нагієв Мурат 15.30. Хомутова Ольга
12.00. Кляніна Анастасія 16.00. Чорна Ганна
12.20. Колеснік Вікторія 16.20. Набоков Артем
12.40. Мацибура Дар’я 16.40. Бадалова Мірана

 
8 червня (середа)
 
9.00. Мартиросов Артур 13.00. Садовський Ілля
9.30. Назаріна Артем 13.30. Сантіні Марія
10.00. Некрасова Софія 14.00. Храбров Денис
10.20. Палій Руслан 14.20. Юдіна Софія
10.40. Пінчук Єлізавета 14.40. Ніколаєва Поліна
11.00. Петраковський Стефан 15.00. Мостовик Валерія
11.30. Предан Ростислав 15.30. Комінарець Іван
12.00. Прещепов Кирило 16.00. Мойсеєнко Тимур
12.20. Пчелінцева Дар’я 16.20. Седько Віолетта
12.40. Терех Богдана 16.40. Горпенко Вікторія
  
 
9 червня (четвер)
 
9.00. Соколова Олеся 13.00. Дженкінс Марія Клаудіа
9.30. Майстренко Роман 13.30. Зубрицький Тимофій
10.00. Павленко Аріна 14.00. Захарчук Лука
10.30. Крашинська Маргарита 14.30. Д’ячишину Анастасію
11.00. Колеснікова Каміла 15.00. Задирака Микола
11.30. Гомелько Нікіта 15.30. Ковальов Костянтин
12.00. Георгій В’ячеслав 16.00. Коток Ізабелла
12.30. Грошев Єгор 16.30. Ігонін Євген
 
 
10 червня (п’ятниця)
 
9.00. Жуган Маргарита 13.30. Андрющенко Данило
9.30. Ніщук Нікіта 14.00. Войциховська Мадіна
10.00. Прокопова Варвара 14.20. Варлакова Вікторія
10.20. Погребняк Аріна 14.40. Ількін Ілля
10.40 Загорєєнко Діана 15.00. Біловус Дар’я
11.00. Деканозішвілі Дмитро 15.30. Бутейко Владислава
11.30. Саказлі Анна 16.00. Асауленко Вероніка
12.00. Щербакова Катерина 16.30. Артьоменко Софія
12.30. Чала Наталя- Каміла 17.00. Андрєєва Анастасія
 
 
13 червня (понеділок)
 
8.30. Іванченко Дар’я 13.00. Григо’рєвський Віталій
9.00. Болілая Єлизавета 13.30. Крикун Валерія
9.30. Воронін Ілля 14.00. Кошель Катерина
10.00 Грибенко Тетяна 14.20. Миновська Поліна
10.20. Єфімова Дар’я 14.40. Бурій Вероніка
10.40. Баклан Аліса 15.00. Навроцька Златослава
11.00. Жоржа Денис 15.30. Деменко Валерія
11.30. Калиніченко Валерія 16.00. Гуменюк Єлізавета
12.00. Карпинська Софія 16.20. Міновська Домініка
12.30. Колесніченко Денис 16.40. Воронцова Аріана
 

14 червня  (вівторок)
 
08.30. Горпенко Вікторія 13.00.  Тетеря Наталія
9.00. Іващенко Богдан 13.30. Конев Олександр
9.30. Кондратов Мирослав 14.00. Євтушенко Ілля
10.00. Романенко Мар’яна 14.20. Конев Леонід
10.20. Проскура Вероніка 14.40. Лугова Владислава
10.40. Пархомова Катерина 15.00. Мазур Каріна
11.00. Карапетян Ілона 15.30. Дікусар Поліна
11.30. Семерей Апполінарія 16.00. Голятов Михайло
12.00. Солотіна Маргарита 16.20. Дзюринець Валерія
12.20. Солоніков Артур 16.40. Варваров В’ячеслав
12.40. Ярошенко Яна 17.00. Погребна Дар’я
 
На співбесіді при собі мати: зошит у клітинку, ручку, простий та кольорові олівці, 2 файли, 5 листків А – 4, копія свідоцтва про народження.
Переглядів: 449 | Рейтинг: 4.0/3

Хостинг від uCoz