MENU

Початкова школа

Початок навчання – молодша школа. Протягом чотирьох років тут підростають юні таланти, формується особистість, закладається фундамент міцних знань – адже попереду навчання в старшій школі.

Початкова школа потужна і професійна. Це дозволяє досягати високих результатів у навчанні. Якісний показник результатів навчальної діяльності учнів 4-х класів, які одержані на ДПА становлять 96%-100% (результати високого і достатнього рівня).

Розбудова Нової української школи починається вже сьогодні. Вчителі початкових класів володіють новітніми освітніми методикам викладання, запроваджують інтеграцію, організовують тематичні дні. Своїми досвідом діляться з колегами на обласних семінарах: Медведь Н.М., Середа О.В., Лаврентьєва І.В., Крикливенко О.І., Голубчик К.В., Волкова О.І.

Запроваджують інклюзивну освіту: Калугіна Т.В., Дудник О.М., Ноценко В.В., Ярошенко Т.Г. Допомагає у цій справі дружна команда асистентів вчителя, які завжди знаходяться поряд з дитиною, першими приходять на допомогу: Міндьо Т.В., Капушева Н.В., Чала Н.І., Ткач О.Ю.

Стабільно високі показники у роботі з учнями – переможцями олімпіад мають вчителі: Середа О.В., Крикливенко О.І., Голубчик К.В., Тузова Т.М., Медведь Н.М.

Сьогодні початкова школа піднімається на новий рівень модернізації освіти – це участь у новому науково-педагогічному проекті «Інтелект України», який починає впроваджувати Середа О.В. у 1-Б класі з 1 вересня 2017 року.


1-A

1 вересня! Як довго ми чекали цей день. Аж цілих шість років! Тепер ми учні 1-А класу «Академії дитячої творчості». Ми – академіки!

На Святі родини вся школа побачила, що родина 1 – А класу найдружніша. У спортивних змаганнях, іграх та естафетах, танцях і співах ми брали активну участь. Родино, ми не підведемо тебе!

9 листопада – День української мови і писемності. Перший раз ми брали участь у шкільному турі конкурсу знавців української мови імені П. Яцика. Відгадували загадки, пригадували народні казки, розв’язували мовні завдання. Наші старші друзі, учні 5 –А класу, навіть медалі золоті нам за кращі відповіді подарували.


1-Б

14 жовтня – День захисника України

Любов до свого народу, до своєї землі починається із знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знання багатющої історії українського народу. Національний характер народу, його душевна краса, його талант найбільше виявляється у героїчному минулому та сьогоденні.

Саме тому день у 1 – Б класі розпочався незвичайно. До малюків у гості на урок «Людина і світ» завітав казковий герой – Центаврик, який розповів дітям про особливий день для українців. Малюки дізналися, що 14 жовтня – День захисника України – свято з давніми традиціями. У гості до школярів завітав і батько нашого учня – Сісін Денис Сергійович, учасник АТО . Діти із захопленням слухали розповідь про воїнів сьогодення та тих людей, хто захищає спокій українців. Школярі розгадували ребуси, виконували завдання від бортового комп’ютера Адаптера, вивчили й заспівали пісню про татуся, малювали листівки для своїх рідних, щоби привітати їх з цим мужнім святом.

Діти вчилися бути справжніми патріотами своєї держави, рости батькам своїм на радість, на славу Україні.

Ольга Василівна Середа, учитель 1 – Б класу


1-Г

Уроки-екскурсії – це найулюбленіший вид занять будь-якої дитини. Тут тобі і відпочити можна, і знання здобути, і отримати багато нових вражень. 1-Г клас мав змогу переконатися в цьому з перших тижнів навчання.

Завдяки колективним видам роботи на шкільному подвір’ї, вчителю було легше згуртувати колектив, вмотивувати учнів до навчання, а дітям – адаптуватися до нової середи і здобути друзів.


2-А2-Б

Ток-шоу "Звучить рідна мова!” у 2-Б класі

Метою заходу було ознайомлення учнів з історією виникнення писемності, з етапами розвитку рідної мови; показати її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини; вчити дітей сучасної української мови, правильної вимови; розвивати почуття національної гідності; виховувати любов і повагу до рiдного слова, любов до книги.

Заняття, проведене у формі ток-шоу, зацікавило дітей і долучило їх до активної роботи. Під час проведення заходу діти були поділені на групу «Юних дослідників», які підготували цікаву інформацію про виникнення мови, та групу «Художники», які принесли ілюстрації з даної теми. І, звісно, всі діти були одягнені в українську вишиванку, чим показали свою національну гідність.
Програма ток-шоу проводилась за планом:
1. Мова — основа культури нації
2. .Як виникло перше письмо?
3. Сучасна мова
4."Чорні дати” історії на шляху до незалежності мови


3-А

"Щоб у серці жила Україна…”.

З метою розширення та уточнювання знань учнів про Україну як незалежну суверенну і єдину державу на першому уроці 1 вересня з учнями 3-А класу було проведено урок-подорож "Щоб у серці жила Україна…”. Під час уроку формувалося почуття патріотизму та національної гідності, самосвідомості. Кожний учень намагався «вкласти» до своєї роботи частинку себе, своєї любові до Батьківщини.

«Скажемо хворобам – «Ні!»

Цей виховний захід був присвячений здоровому способу життя. Беручи участь у заході, діти не тільки проявили себе як творчі особистості, а ще й чудово показали себе у ролі акторів. Школярі під час виступу поєднували різні види діяльності: декламування віршів, танці, співи. І все для того, щоб проведений захід змусив багатьох задуматись про важливість свого здоров’я та про свою роль в його розвитку.


3-В

Поліція у 3-В класі

Коли ти не правопорушник, але завжди мріяв поспілкуватися із справжніми поліцейськими, тоді завітай на захід до 3-В. Поліціанти з ГУНП у Миколаївській області зробили урок учнів не лише цікавим і корисним, а й веселим. Вони розповіли про Правила дорожнього руху, правила поведінки у незвичайних ситуаціях.

Урок природознавства 3 клас

Що таке корисні копалини, яким вони бувають і навіщо вони людям? Урок природознавства у третьому класі дає відповіді на багато цікавих питань.

Урок інформатики 3 клас

Інформатика – один із найулюбленіших предметів у початковій школі.

День української мови 3 клас

До Дня української писемності та мови третьокласникі доводять, чи вправно володіють знаннями про серце нації – мову.

Свято родини 2 клас

Свято Родини – це не лише веселий ярмарок! Розваги для дорослих і малих гуртують класну родину і нагадують, що запорука щасливої сім’ї - в єднанні.

Різдво та Коляда 2 клас

Зимові свята – довгоочікувана пора для школярів. Репетиції, костюми та увага глядачів. Наші учні початкової школи відчувають себе сильним творчим колективом.

Свято Букварика 1 клас

Букви, загадки, вірші, пісні і танці. Про важливу книгу усіх школярів зі сцени розказують першачки. Прощавай, Букварику!

Урок природознавства 1 клас

Чим відрізняються листяні та хвойні дерева і рослини? Про це після уроку природознавства знають усі першокласники


4-А4-Б

Екскурсія до Миколаївської обсерваторії

Учні 4 – Б класу відвідали Миколаївську обсерваторію. Вони почули цікаву історію виникнення відомої на весь світ Миколаївської обсерваторії.

Гуляли її територією, милуючись осінніми пейзажами, наче занурюючись у глибоку старовину.

Та самим захоплюючим стало спостереження за зорями у величезний телескоп.

Ми отримали незабутні враження!

Хостинг від uCoz