Неділя
24.09.2017
22:10
Пошук

Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Академія дитячої творчості

Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня

24.02.2016 

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови ВІТАЄМО переможця: Кривоус Катерину – 11-А клас, яка посіла І місце, а також вчителя німецької мови Жданову Жанну Геннадіївну. За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови ВІТАЄМО переможця: Трушлякова Дениса – 11-А клас, який посів ІІ місце, а також вчителя англійської мови Кузнецову Ірину Дмитрівну. За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії України ВІТАЄМО переможця: Кушнерик Ольгу – 11-А клас, яка посіла ІІ місце, а також вчителя історії Кучерук Світлану Іванівну. За результатами обласної олімпіади з політології ВІТАЄМО переможця Кривоус Катерину – 11-А клас, яка посіла І місце, Трушлякова Дениса – 11-А клас, який посів ІІ місце, а також вчителя історії Кучерук Світлану Іванівну.



 14.01.2016 

 - За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ВІТАЄМО переможців: Дерменжи Іллю – 6-А клас, Козирєва Михайла – 7-Б клас, які посіли ІІІ місце, а також учителів української мови і літератури Токаренко Олену Іванівну, Юргенсон Марію Олександрівну.



17.02.2016 

 - За результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії наук(секція математики, обласний рівень ) ВІТАЄМО переможців: Алієва Тимура – 10-А клас, який посів ІІІ місце, а також учителя математики Балуш Світлану Іванівну, керівника науково-математичного гуртка Гозян Наталію Іванівну.



 14.01.2016 

 - За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ВІТАЄМО переможців: Дерменжи Іллю – 6-А клас, Козирєва Михайла – 7-Б клас, які посіли ІІІ місце, а також учителів української мови і літератури Токаренко Олену Іванівну, Юргенсон Марію Олександрівну.



18.12.2015 

 - За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології ВІТАЄМО переможців: Богуцького Ярослава – 9-А клас, Шумовську Наталію – 9-Б клас, які посіли ІІІ місце, а також учителя біології Скрипника Віталія Вікторовича.



11.12.2015 

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови ВІТАЄМО переможців: Трушлякова Дениса – 10-А клас, який посів І місце; Жупікову Вікторію – 11-А клас, яка посіла ІІ місце; Стригунову Юлію – 7-В клас, Даниленка Андрія – 9-Б клас, які посіли ІІІ місце, а також вчителів англійської мови Кузнецову Ірину Дмитрівну, Олімпієва Костянтина Володимировича.
- За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови ВІТАЄМО переможців: Кривоус Катерину – 10-А клас, яка посіла І місце; Кобріну Юлію – 8-А клас, Стригунову Юлію – 8-В клас, які посіли ІІ місце; Кучинську Валерію – 10-А клас, яка посіла ІІІ місце, а також вчителів німецької мови Жданову Жанну Геннадіївну, Ворону Любов Григорівну, Летунову Людмилу Ігорівну.



04.12.2015 

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії  ВІТАЄМО переможців: Трушлякова Дениса, Овчаренко Даніеллу – 10-А клас, які посіли ІІ місце;
Сєркову Єлизавету – 8-В клас, Магденка Олександра – 9-Б клас, Кушнерик Ольгу – 10-А клас,
які посіли ІІІ місце;
Мустафу Лютфі Абдель Салам -11-А клас,
який посів ІV місце, а також учителів історії Кучерук Світлану Іванівну, Корнієнко Світлану В’ячеславівну.



26.11.2015 

- ВІТАЄМО переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
ім. Т.Г. Шевченка: Марцин Олену – 5-В клас, Таніну Марію – 8-В клас,
Овчаренко Даніеллу – 11-А клас
, а також учителів української мови і літератури Токаренко Олену Іванівну, Юргенсон Марію Олександрівну.



25.11.2015 

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури ВІТАЄМО переможців: Юнгу Марію – 7-А клас, Кобріну Юлію – 8-А клас, Трушлякова Дениса – 10-А клас, які посіли ІІІ місце, а також учителів української мови і літератури Токаренко Олену Іванівну, Юргенсон Марію Олександрівну.



10.04.2015 

- За результатами міської олімпіади з української мови серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО ученицю 4-В класу Марцин Олену, яка посіла ІІ місце, Іванченко Дар’ю, ученицю 3-В класу, яка посіла ІІІ місце, та вчителів початкових класів Голубчик Катерину Володимирівну, Волкову Олену Іванівну.

- За результатами міської олімпіади з математики серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО ученицю 4-Б класу Ломакіну Вікторію, яка посіла ІІІ місце, та учителя початкових класів Тузову Тамару Михайлівну.



2.04.2015 

- За результатами ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови ВІТАЄМО ученицю, яка отримала диплом ІІ ступеня: Кривоус Катерину - 9-В клас, а також учителя німецької мови Жданову Жанну Геннадіївну.



3.02.2015 

- За результатами міського та обласного етапів Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика ВІТАЄМО переможців: Жупікову Вікторію – 10-А кл., яка посіла ІІІ місце в обласному етапі; Дюміну Катерину – 5-А клас, яка посіла І місце в міському етапі та ІІ місце в обласному етапі, а також учителів української мови та літератури Юргенсон Марію Олександрівну, Климову Юлію В’ячеславівну;
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови Кривоус Катерину - 9-В кл., яка посіла І місце, а також учителя німецької мови Жданову Жанну Геннадіївну.



26.12.2014

 - За результатами ІІ туру олімпіади з української мови та літератури серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО учнів, які посіли ІІІ місце: Унтілову Жанну - 7-В клас, Трушлякова Дениса – 9-В клас, а також учителів української мови та літератури Токаренко Олену Іванівну та Юргенсон Марію Олександрівну.



15.12.2014

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО учня, який посів ІІ місце: Даниленка Андрія - 8-Б клас, Сичова Микиту – 11-А клас, а також учителів англійської мови Олімпієва Костянтина Володимировича та Діденко Галину Володимирівну.

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО ученицю, яка посіла І місце: Кривоус Катерину - 9-В клас, учнів, які посіли ІІІ місце: Сичова Микиту – 11-А клас, Закірову Олександру – 9-Б клас, Магденка Олександра – 8-Б клас, а також учителів німецької мови Жданову Жанну Геннадіївну, Ворону Любов Григорівну, Летунову Людмилу Ігорівну.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО ученицю, яка посіла ІІ місце: Овчаренко Даніелу - 10-А клас, учнів, які посіли ІІІ місце: Трушлякова Дениса – 9-В клас, Федорова Віктора – 11-А клас, Мустафу Лютфі – 10-А клас, а також учителя історії Кучерук Світлану Іванівну.



03.12.2014

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО ученицю 11-А класу Кирильчук Анастасію, яка посіла ІІ місце:, а також учителя біології Скрипника Віталія Вікторовича.



27.11.2014

 - За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО учнів, які посіли ІІІ місце: Богуцького Ростислава - 8-А клас, Гур’єву Кіру – 9-В клас, а також учителя біології Скрипника Віталія Вікторовича.



20.11.2014

- За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів м. Миколаєва ВІТАЄМО учнів 6-х класів, які посіли ІІІ місце: Козирєва Михайла та Возного Сергія, а також учителів математики Левченко Олену Євгенівну та Балуш Світлану Іванівну.

- ВІТАЄМО вчителів та учнів, які здобули перемогу у V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка!

5 клас - Кургін Владислав, ІІ місце - учитель Климова Ю.В.
6 класЮнга Марія, ІІІ місце – учитель Юргенсон М.О.
7 класСтригунова Юлія, ІІ місце – учитель Токаренко О.І.
10 класОвчаренко Даніелла, ІІІ місце – учитель Юргенсон М.О.



13.02.2013

Учень 7-В класу нашої школи Кучма Костя мав за честь зустрітись з другим Президентом України Леонідом Кучмою (Прим. автора - збіг прізвищ випадковий).

Під час зустрічі розмова йшла про майбутню професію, про школу і навчання, книги тощо. Костя розповів Леоніду Даниловичу про свої захоплення і подарував вишивку власного виробництва. Леонід Данилович, в свою чергу, подарував Кості комплект пізнавальних книжок та ноутбук, які стануть в нагоді для подальшого навчання.